Ondanks dat het 4e werd afgelast was het toch weer een hele puzzel om genoeg mensen te vinden voor de wedstrijd van het 3e uit om half twaalf tegen Sint Anna 3. Blessures, vrijdagavond al gespeeld met de 35+ of liever naar het eerste. Op zaterdagochtend kijkend bij de jeugd wist WdV nog twee spelers zover te krijgen om mee te gaan. Gerard en de return of the legend na 8 jaar!!! blesureleed Bartje Stro zeiden ja en gingen mee. Lijder WdV had een zere kuit en was als teammanager mee.
Op de goal Jacob, achterin Hein, Outger, Bart en Rick. Op de midden Syrt, Guido, Hylke en Folley. Voorin Mo en Arnoud. Jildert ging vlaggen en Gerard en Rene hielden de bank warm. Er waren enorm veel supporters en dat was fantastisch. Sander en Anke waren er en dat was top, want Sander had vrijdagavond een zware hamstring blessure opgelopen. Gerard en Sander dachten dat die hamstring pijn misschien wel zeerder deed dan een bevalling ;-). Ook Gosse, Ruurd, Esther en Ruben, Herman, Rianne en trainer Johny waren er. Verder een schare aan jippe toets fans.
Na 3 minuten de eerste aderlating toen Folley een harde tik op zn enkel kreeg en niet verder kon. Jildert erin en Bart zn Seisbierrumer maat John Mons wilde wel vlaggen. Dat was top, want Rene werd al benauwd en het zweet brak m uit, want hij wist niet hoe je moest vlaggen. Even later ging Mo door zn enkel en het koude water hielp niet en dus Rene erin, Rick naar de linksmidden en Jildert naar de spits. En nog maar 1 half fitte wissels. WdV bellen en appen en smeken en boegbeeld VVM Rein kwam in de rust ons nog versterken.
Sint Anna bleek compleet en veel te goed. Als ze wekelijks in deze samenstelling doen zullen ze fluitend kampioen worden. We werden van het kastje naar de muur gestuurd en ze hadden ons in de zak. De 1-0 viel snel en daarna misten zij veel kansen door goed optreden van onze verdediging en goalie Jacob. Ook grens John was scherp en zag buitenspel toen Sint Anna scoorde. Uit een speldenprik van ons was er verkeerde terugspeelbal en Jildert is snel en zijn Sint Anne maat Geert Scheer raakte onder de indruk en onder druk de bal verkeerd en die rolde tegen de paal en daar kon Jildert m binnentikken. En dus gingen we rusten met 1-1 en dat was een godswonder.
In de rust werd gehamerd om zo door te gaan en het compact te houden. 2 minuten na rust kon dat plan de prullenbak in, want Sint Anna had 2 super snelle jonge jongens erin gebracht en de rechtsbuiten liet Rene twee keer zijn hielen zien en zo was het 3-1. Bart die de spits in zijn broekzak had ging onder luid applaus eruit en Rein kwam erin. Even later kwam ook Gerard voor de moegestreden Jildert. Het was tikkie takkie van Sint Anna en volgens mij scoorde Rick Onijnes nog 3x. Gerard alleen voor de keeper speelde de bal de ver voor m uit en Syrt had nog een schot die richting miste. Eindstand was uiteindelijk 7-1.
Maar goed deze strepen we weer af en we likten onze wonden met wat tapjes in Sint Anna en later in Minnertsga in de kantine. De terugkeer van Bart was een groot pluspunt. Volgende week is alleen het 4e thuis en die mogen om half drie tegen Sint Jacob. Hopelijk houden we dan de punten in de zak.